Kerkdiensten

zondag 5 januari 10:00 uur
Ds. H. Jonker, Nieuw Buinen
Nieuwjaarsreceptie

zondag 12 januari 10:00 uur
Mw. G. Lenting, Wildervank

zondag 19 januari 10:00 uur
Ds. F. de Boer, Dalen
Avondmaalsviering

zondag 26 januari 10:00 uur
Mw. J. Veldkamp, 2e Exloërmond

zondag 2 februari 10:00 uur
Ds. T.J. Oldenhuis, Coevorden

zondag 9 februari 10:00 uur
Mw. A.P. de Kruijf, Assen

zondag 16 februari 10:00 uur
Mw. J. Maatjes, Oosterhesselen
Cake op de preek

zondag 23 februari 10:00 uur
Ds. A. Hekman, Assen

zondag 1 maart 10:00 uur
Ds. E. de Vries-Baarlink, Coevorden
1e zondag 40 dagentijd
Avondmaalsviering

zondag 8 maart 10:00 uur
Dhr. H.S. Brouwer, Winschoten
2e zondag 40 dagentijd

zondag 15 maart 10:00 uur
Ds. H.G. Jumulet, Erica
3e zondag 40 dagentijd
Biddag voor gewas en arbeid
Cake op de preek

zondag 22 maart 10:00 uur
Ds. P.A. van Elten, Nieuw Weerdinge
4e zondag 40 dagentijd

zondag 29 maart 10:00 uur
Ds. H. Jonker, Nieuw Buinen
5e zondag 40 dagentijd

zondag 5 april 9.30 uur
Gospelkoor Joyce
6e zondag 40 dagentijd
Palmzondag

donderdag 9 april 19.30 uur
Ds. H. Jonker, Nieuw Buinen
Witte Donderdag
Avondmaalsviering

vrijdag 10 april 19.30 uur
Eredienst/ team 3 Goede Vrijdag

zaterdag 11 april 22.00
Eredienst/ team 2 Stille Zaterdag

zondag 12 april 9.30 uur
Eredienst/ team 1 Pasen
Paasontbijt 8:30 uur

zondag 19 april 9.30 uur
Mw. G. Lenting, Wildervank
Beloken Pasen
Cake op de preek

zondag 26 april 9.30 uur
Ds. D. van Veen, Assen

zondag 3 mei 9.30 uur
Mw. J. Louissen, Sleen

zondag 10 mei 9.30 uur
Ds. D. Wams, Stadskanaal

zondag 17 mei 9.30 uur
Ds. A. Wouda, Nieuw Buinen
Cake op de preek

donderdag 21 mei 9.30 uur
Hemelvaartsdag

zondag 24 mei 9.30 uur
Ds. J. Chr. Vaessen, Gasselte
Wezen zondag

zondag 31 mei 9.30 uur
Pinksteren

zondag 7 juni 9.30 uur
Ds. T.L. van de Weide, Rolde

zondag 14 juni 9.30 uur
Ds. S.D. Kits, Bovensmilde
Avondmaalsviering

zondag 21 juni 9.30 uur
Ds. H. Jonker, Nieuw Buinen
Cake op de preek

zondag 28 juni 9.30 uur
Mw. J. Veldkamp, 2e Exloërmond